ML 3 jaar!

Cathelijne van Grinsven

ML 3 jaar!

Op Zaterdag 21 mei bestaan we 3 jaar, 3 jaar!

Waar het ooit allemaal begon bij de Oosterplas, Het Zuiderpark en anti kraak in de Zusterflat aan de Zuid Willemsvaart, zitten we inmiddels alweer dik 1,5 jaar op de fijnste plek die we ons konden wensen. Een binnen- en buiten terrein waar we kunnen doen wat we willen en waar we hopelijk nog jaren vooruit kunnen. Nog tientallen ideeën en dromen en een team van inmiddels 14 (!) enthousiaste trainers die jullie 7 dagen per week, op een leuke manier enthousiasmeren om te blijven sporten. We zijn super trots op deze mijlpaal en na 2 afgelaste borrels is het nu ein-de-lijk zover!

Om dit te vieren nodigen wij al onze leden uit om met ons te proosten op dit jubileum. Wij zorgen voor snacks, dj’s, drank en meer! De jongens van Karoli zetten een mooie Karoli Limoncello bar neer en van 16.00 tot 20.00u is iedereen welkom!

Van 16.00u tot 18.00u is de drank on us, dus wees op tijd! :)

Daarna vragen we een kleine vergoeding, vergeet dus geen cash mee te nemen.

Aanmelden is wel verplicht, we willen een Project X voorkomen. Dus vergeet je zelf niet op aanwezig te zetten via de app!

Tot de 21ste,

Mats & Lijn